Genel

Cnbc-e

KASIM 13, 2010


Cnbc-e'nin bu ayki hediyesi cnbc-e'nin tanıtım müzikleri. Albümde 9 parça var ve Ghost Whisperer'ın tanıtımında çalan Little Miss Something'ten HD-en reklamında çalan Jack Scott'un Goodbye Baby'e kadar bir çok parça koymuşlar cnbc-e takipçilerinin çok çok seveceği bir albüm.
Albümde benim favorim The Pierces'n Secret :) Listeyi sizle paylaşmazsam çatlicam sanırım


Film dergisinde de Harry Potter serisinin yedinci filmi Ölüm Yadigarları, Çağan Irmak’ın son filmi Prensesin Uykusu ve yeni bir Tony Scott-Denzel Washington işbirliği Unstoppable / Durdurulamaz... Vizyondaki filmler ve raflardaki DVD’ler falan filan.

Ayrıca bu ay Kült Seri’de süper kahraman filmlerinin en sevilen örneklerinden Superman serisi var ve Semih Kaplanoğlu’nun Altın Ayı kazanan filmi Bal ve Nuri Bilge Ceylan’a Cannes Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülü kazandıran Üç Maymun’a dair her şeyi bulabilirsiniz dergide.

POPÜLER İÇERİK

C/C++ da oyun yazmak ya da grafik kütüphanesiyle ilgili birşeyler yapmak istiyorsanız: Öncelikle iki dosyaya ihtiyacınız var bunlardan biri libbgi.a dosyası buradan indiriniz. Diğer graphics.h dosyasını ise buradan indiriniz.

OCAK 24, 2011 - 78 YORUM

Dev-C++ Derleyicisine graphics.h Kütüphanesini Ekleme