Kişisel

Rüzgarlı Bir Sonbahar

OCAK 6, 2011

Lise yıllarında dergide çıkması için bir yazı yazmıştım zamanında biraz eski ama bir arkadaşımla konuşurken aklıma geldi bakalım beğenecek misiniz..
Deniz kenarında gün batarken görmüştü ilk kez onu. Onunla son buluşması da aynı yerde, aynı zamandaydı. Sadece sonbahar rüzgârıydı aynı olmayan. Arkadaşıyla yürüyüş yaparken hiç aklından bile geçmemişti karşıdan gelen kişiye âşık olacağı. Akşam yatağına uzanırken gözünün önüne geldi ve acaba o da hoşlanmış mıdır diye sordu kendine ertesi gün çocuğun kendisiyle tanışmak isteyeceğini bilmeden, yaşayacakları eğlenceli ve mutlu günleri bilmeden. Güzel ve mutlu bir yaz yaşamıştı. Ama yaz bu, çabuk geçer. Şimdi herkes evine gidecekti ve ayrılmak zorundaydılar. Sanmıyordu bu ilişkinin devam edeceğini… Seni unutmayacağım demişti çocuk. O ise hiç bir şey. Aslında söylemek istiyordu. İçinden ben de seni seviyorum, unutmak istemiyorum unutmayacağım da diye haykırıyordu ama ağzından çıkacak bir kelime durumu daha da zorlaştıracağından konuşamıyordu. Rüzgâr hafif esiyordu; aralarında bir sessizlik… Sadece rüzgârın ve denizin sesi. Sonunda sarıldı ve kendine iyi bak dedi çocuk. Ardından arkasına bakmadan gitti. Ağladığını görmesin diye dönememişti aslında arkasına. Bitmişti, her şey bitmişti. Rüzgârlı bir sonbahar gününde…

POPÜLER İÇERİK

C/C++ da oyun yazmak ya da grafik kütüphanesiyle ilgili birşeyler yapmak istiyorsanız: Öncelikle iki dosyaya ihtiyacınız var bunlardan biri libbgi.a dosyası buradan indiriniz. Diğer graphics.h dosyasını ise buradan indiriniz.

OCAK 24, 2011 - 78 YORUM

Dev-C++ Derleyicisine graphics.h Kütüphanesini Ekleme